Iet uz referendumu nozīmē cīnīties par Latviju

Oligarhiem piederošajos Latvijas preses izdevumos un tīmekļa vietnēs pēdējās dienās sākusies klusa aģitācija pret prezidenta Valda Zatlera rosināto Saeimas atlaišanu vai arī mēģināts šo faktu „noklusēt”. Lai arī maz ticams, ka valsts nozadzējiem šoreiz izdosies apmānīt vēlētājus, mēs tomēr gribam pievērst uzmanību tam, kādēļ uz 23. jūlija referendumu noteikti jāiet.

Pirmkārt, tā būs mūsu tautas pirmā vēsturiskā iespēja demokrātiskā ceļā sodīt Saeimas politiķu vairākumu par sistemātisku un cinisku sabiedrības ignorēšanu, savtīgumu un nodevīgumu pret tautu.

Otrkārt, to izmantot ir mūsu pienākums pret bērniem un bērnubērniem. Tikai pēc sekmīga referenduma varēs cerēt uz jaunu „laika skaitīšanu”, pozitīvām maiņām valsts pārvaldē un oligarhu privatizētās tautvaldības atgūšanu.

Treškārt, tautas nobalsošanas panākumi kalpos par vislabāko atbalstu godīgai politikai.

Pietiek pārbaudīt cilvēku pacietību! Pietiek uz mūsu rēķina un par mūsu līdzekļiem valdīt melnajiem kraukļiem, kas visu Latvijā grib atstāt pa vecam. Pietiek uzticēties korumpētiem tēvadēliem „Biernam ar Lipstu” un viņu politiskajām kliķēm!

Ja vēl pirms kāda laiciņa sūrojāmies, ka atšķirībā no Trešās atmodas gadiem nevaram atšķirt „savējos” no „pretiniekiem”, tad tagad šī frontes līnija no jauna skaidri iezīmējusies. Mēs zinām, ka brīvas plaukstošas Latvijas ierakumu „tajā pusē” šodien ir gan staļiniskās vēstures atjaunotāji un valdošās Kremļa partijas partneri no Saskaņas centra, gan visciniskākā oligarha visciniskākā kabatas partija ZZS, gan kampēji no politekonomiskās kliķes PLL. Viņi visi apbrīnojamā saskaņā sevi atmaskojuši kopīgos balsojumos pret tautas demokrātiskām brīvībām un tiesībām.

Tādēļ, apliecinādami Latvijas labas gribas cilvēku solidaritāti, iesim uz referendumu un pēc tam – ar iztaisnotiem pleciem un lepni paceltu galvu – uz priekšu! Lai melnie kraukļi bīstas un atkāpjas.

 

 

Jēkabpils Latviešu biedrība

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: