Ai, zaļā birstaliņa!

 

mezsRadošā apvienība „Kraujasgentis” šobrīd veido klipu dziesmai “Ai zaļā birztaliņa” pretstatot mūsu senču attieksmi pret mežu un mūsdienu brutālo mežu izciršanu. Klipā mēs nevēršamies ne pret vienu, bet aicinām visus mežu īpašniekus un apsaimniekotājus ieklausīties savā sirdsapziņā, padomāt, ko viņi nodara mežam un atteikties no kailciršu izmantošanas mežsaimniecībā. Ļoti ceram, ka šis klips varētu aktivizēt kustību par mežu saglabāšanu.

Ja viss ies, kā plānots, klips varētu tikt palaists internetā jau šo svētdien, 11. augustā, vai pirmdien no rīta. Klipam noslēguma titros ieliksim šeit pausto ideju atbalstītāju vārdus un uzvārdus, lai parādītu, ka mežos notiekošais satrauc plašu sabiedrību, ne tikai dažus putnu pētniekus, kā tas bieži vien tiek pasniegts. Tādēļ lūdzam visus, kurus satrauc katastrofālā mežu izciršana, pieteikties uz e-pastu mezamate.lv@gmail.com . Piesakoties vēlams norādīt vārdu, uzvārdu, dzīvesvietu, dzimšanas gadu, nodarbošanos, izglītību un/vai sabiedrisko statusu. Katrs atbalstītājs ir no svara, sākot no sētnieka, līdz augstskolas profesoram, tomēs lūdzam visus, kam personīgi pazīstami sabiedrībā plaši atpazīstami cilvēki – mūziķi, mākslinieki u.c. uzrunāt tos, jo šādiem cilvēkiem iesaistoties ir daudz lielākas izredzes panākt pozitīvu rezultātu. Nāvi nesošā mežu izciršanas mašinērija strādā dienu un nakti, un šobrīd aiziet mūsu skaistākie meži. Nepaliksim malā jo drīz var būt par vēlu..

Ar cieņu, radošā apvienība “Kraujasgentis”.

P.S. Šeit var noklausīties arī dziesmu. http://www.failiem.lv/u/qudwhvf . Pēc šī klipa pabeigšanas domājam veidot arī dažādus citus klipus un izglītojošas īsfilmas par šo un citām videi un sabiedrībai aktuālām tēmām, kā arī sadarblooties ar citām organizācijām piedalīties mežu aizstāvības akciju organizēšanā. Katra palīdzība būs no svara. Tāpēc visus, kas vēlas piedalīties šādās aktivitātēs arī lūdzam pieteikties uz šo e-pastu. mezamate.lv@gmail.com

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: