Vēlēšanas tuvojas…

Oktobrī atkal iesim vēlēt un domāsim, kurš ir cienīgs, uz kuru var paļauties, kurš glābs vai vismaz palīdzēs Latvijai. Un lai mūsu izvēle būtu pareiza un neapšaubāma, visi deputātu kandidāti tiek rūpīgi izvērtēti jau iepriekš un, kā parasti pirms vēlēšanām, nosaukti arī tie, kas kādreiz , iespējams, bijuši VDK aģenti. Un, kā parasti, starp nosauktajiem – Arvīda Ulmes vārds. Liekas, vai tad nu reiz nepietiek, cik vēl jāpierāda un jāpārliecina, tomēr – laikam kādam nepietiek, nav miera, bet varbūt vienkārši – nosauksim viņu atkal un , kaut arī tā nav taisnība, tomēr viņam būs nepatīkami… (R)

maisiA. Ulme

Pastāsts par neredzamo  čeku.

Nemirstīgā “čekas sērga”.
Nekas nav vienkāršāk kā nosaukt kādu, kurš nepatīk, par čekistu. Lai tik viņš sāk taisnoties, tieši tas ir vajadzīgs. Skaidrs, ka ziņas par čekistiem ir tikai čekistiem un ne jau ierindas, bet tiem viss uzticīgākajiem čekas virsniekiem. Ja kāds no viņiem atklās aģentu vārdus – viņam jāmirst. Tas ir daudzkārt pierādījies fakts. Tā visos laikos rīkojās visu valstu slepenie dienesti. Tāpēc jau viņi ir – slepenie dienesti.
Bet tas mūsu sabiedrības aktīvo mietpilsoņu pulciņu nemaz nemulsina. Lai pierāda, ka viņš nav čekists! Ja šī “čekas sērga” 80.gados ir vienkārši saprotama, tad ne tik vienkārši izskaidrojama ir šīs sērgas atdzimšana šodien – nu jau ceturtdaļgadsimtu PĒC neatkarības atgūšanas.

Viss raksts un dokumenti – Attiecības

One Comment to “Vēlēšanas tuvojas…”

  1. Man liekas, ka tajos čekas maisos nekas vairs nav palicis, visi sabiedrībā zināmie savas kartiņas ir izpirkuši un tur tikai tagad atrodami mazie stukači no kolhoziem un lauku reģioniem, turklāt daļa no viņiem sen jau ir apmirusi.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: